O mnie

Współpracuje z przedsiębiorcami (spółkami i osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą) z  Poznania, Warszawy, Gdańska, Gdyni, Szczecina i Inowrocławia. Moimi Klientami są  firmy zajmujące się transportem i spedycją, firmy budowlane, firmy specjalizujące się w sprzedaży profesjonalnych narzędzi, a także duży producent kosmetyków.

Oprócz tego współpracuje z kilkoma mniejszymi wspólnotami mieszkaniowymi i zarządcami nieruchomości, którym pomagam w egzekwowaniu należności z tytułu czynszu i opłat eksploatacyjnych.

Specjalizuje się głównie w prawie cywilnym i gospodarczym, w tym windykacji należności. Prowadzę sprawy o zapłatę na rzecz wielu podmiotów (zarówno przedsiębiorców jak i osób fizycznych). Od kilku lat jestem związana z serwisem  sadinternetowy.pl, za pośrednictwem którego można składać pozwy do E-Sądu.

Pochodzę z pięknego Torunia. Tu dorastałam i kończyłam IV Liceum Ogólnokształcące w Toruniu oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.  Po odbyciu aplikacji radcowskiej i zdaniu egzaminu radcowskiego, zostałam wpisana na listę radców prawnych, prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu . W miarę możliwości staram się także udzielać pomocy prawnej pro bono, do której należy m. in. uczestnictwo w akcjach dni bezpłatnej pomocy prawnej “Niebieski Parasol” pod patronatem Krajowej Izby Radców Prawnych.  W czasie wolnym od pracy praktykuje yogę, dużo spaceruje i czytam. Jestem miłośniczką zwierząt, szczególnie kotów. Przez cały czas szlifuje również języki obce, które przydają się podczas moich licznych podróży...